з 10:00 до 20:00 без вихідних

Гарантія на м'які меблі


Компанія «УКРІЗРАМЕБЛІ» здійснює гарантійне обслуговування своєї продукції відповідно до вимог законодавства. До кожного виробу додається гарантійний талон, в якому детально описані умови гарантії та рекомендації по експлуатації м'яких меблів.


Гарантія та порядок пред'явлення претензій

1. Меблі відповідають ДСТУ 19917-2016 «Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови».

2. Гарантійне обслуговування меблів виконується відповідно до вимог та в строки, визначені Законом України «Про захист прав споживачів».

3. Покупець має право брати участь у перевірці товару особисто або через свого представника (відповідно до п. 12, ст. 14 Закону України «Про захист прав споживачів»).

4. Гарантійний термін експлуатації м'яких меблів:

  • для побутового використання – 18 місяців;
  • для використання в службових приміщеннях, установах, готелях, гуртожитках – 12 місяців.

Гарантійний термін експлуатації відраховується від дати продажу виробу. При відсутності відмітки магазину про продаж гарантійний термін відраховується від дати виробництва.

Дефекти, що виникли з вини виробника протягом гарантійного терміну, фабрика «УКРІЗРАМЕБЛІ» зобов'язується усунути безкоштовно.

5. Виріб не підлягає гарантійному обслуговуванню в наступних випадках:

  • при відсутності гарантійного талона;
  • при відсутності відмітки ВТК виробника;
  • при відсутності відмітки магазину про продаж;
  • при наявності дефектів, що виникли внаслідок неправильного транспортування, експлуатації або використання неякісних засобів по догляду за меблями;
  • в разі, якщо виріб ремонтувався самостійно або не представниками фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ».

6. Претензії до якості, що виникли протягом гарантійного терміну слід спрямовувати до відділу гарантійного обслуговування фабрики, з пред'явленням гарантійного талона.

У разі відсутності в гарантійному талоні заповнених пунктів № 6 (дата продажу) і № 7 (відмітка магазину про продаж), претензії прийняті не будуть.

7. Меблі з дефектами, що виникли з вини покупця внаслідок навантажень, що перевищують встановлені норми ДСТУ 19917: 2016, розривів, забруднення, неналежної експлуатації та інших подібних причин, можуть бути відремонтовані фабрикою «УКРІЗРАМЕБЛІ» за рахунок покупця.

8. Фабрика залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів, якщо це не тягне за собою погіршення їх споживчих якостей. Граничні відхилення від габаритних розмірів виробу не повинні перевищувати 20 мм.

9. Колір тканини і комплектуючих з деревини та ДСП можуть незначно відрізнятися від зразка, що не залежить від фабрики-виробника меблів.

10. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» при порушенні встановлених правил експлуатації виробів відшкодування матеріального і морального збитку не проводиться, а вимоги щодо усунення неполадок не приймаються.


Інструкція по експлуатації меблів

1. Меблі рекомендується зберігати та експлуатувати в провітрюваному приміщенні з температурою повітря від +2 до + 30 °С та відносною вологістю від 45 до 70%.

2. Меблі повинні бути захищені від потрапляння прямих сонячних променів, їх не слід розміщувати поблизу опалювальних приладів, сирих і холодних стін щоб уникнути погіршення зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей.

3. Не слід ставити на меблі гарячі предмети без теплоізолюючої підставки.

4. Будь-які поверхні меблів слід берегти від ударів твердими предметами, щоб уникнути появ тріщин, подряпин, вм'ятин і тому подібних ушкоджень.

5. Не рекомендується ставити на меблі гострі, важкі предмети, піддавати меблі ударним навантаженням.

6. Поверхні деталей меблів варто оберігати від попадання вологи, лугів, розчинників, щоб уникнути розбухання каркасів.

7. У процесі експлуатації можливе послаблення кріплень, при необхідності слід підтягнути гвинти, шурупи, болти, гайки.

8. Профілактичний догляд слід проводити не рідше одного разу на тиждень. Пил з тканинних поверхонь видаляється пилососом зі спеціальною насадкою, що не ушкоджує поверхню, а елементи з деревини та ДСП – м'якою сухою тканиною (фланель, плюш).

9. Для чищення меблів слід використовувати тільки спеціальні засоби по догляду за меблями. Крім очищувальних властивостей, вони мають поліруючі, захисні та інші корисні властивості. В цьому випадку необхідно дотримуватися інструкції виробників таких засобів за способом застосування і області використання (для поверхонь і матеріалів, зазначених в інструкції).

10. Не допускайте впливу на меблі агресивних речовин (кислот, лугів, масел, ацетону і т.п.) та їх випарів. Контакт меблів з подібними хімічно активними речовинами тягне за собою негативні наслідки як для гарнітура, так і для вашого здоров'я.

11. Не рідше одного разу на півроку слід проводити хімічну чистку поверхонь. Вона повинна проводитися фахівцями з хімічного чищення м'яких меблів.

12. При експлуатації меблів намагайтеся рівномірно розподіляти навантаження на опорні площі. Не прикладайте надмірної сили для розкладання виробів.

13. Транспортувати меблі потрібно тільки в розібраному вигляді.