з 10:00 до 20:00 без вихідних

Повернення товару

Умови повернення готового товару

Якщо ви купили готовий товар з вітрини в нашому магазині або на складі фабрики (перелік магазинів тут), ви маєте право повернути такий товар протягом 14 днів, за вирахуванням дня покупки (згідно зі ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»), за  умови, що товар не був в експлуатації. У цьому випадку витрати з транспортування товару в магазин сплачує покупець, а вартість товару повертається покупцеві повністю.

Товар повертається в той же магазин, де було оформлене замовлення. Адреса магазину вказана в Договорі купівлі-продажу. Вартість товару повертається після його перевірки представником фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ» та оформлення Акту повернення за підписами сторін, який є частиною Договору купівлі-продажу.

Гроші перераховуються на зазначені покупцем реквізити або видаються готівкою протягом 14 робочих днів після підписання Акту повернення.


Умови повернення товару, виготовленого за індивідуальним замовленням

Покупець має право повернути товар хорошої якості, виготовлений за індивідуальним замовленням, протягом 14 днів з дати покупки. При цьому, з покупця утримується штраф – 30% від вартості товару. Обов'язкова умова повернення – товар не був у експлуатації. Транспортні витрати при цьому бере на себе покупець.

Питання заміни, ремонту або повернення меблів через виявлені недоліки вирішуються в порядку, встановленому в Паспорті виробу.

Якщо протягом 14 днів після покупки ви виявите в меблях серйозний брак, через який меблі не можуть використовуватися за призначенням, – ви можете повернути або обміняти такий товар. У цьому випадку витрати з транспортування товару магазин бере на себе і вам повертається повна вартість товару.

Товар повертається в той же магазин, де було оформлене замовлення. Адресу магазину вказано в Договорі купівлі-продажу. Вартість товару повертається після перевірки товару представником фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ» та оформлення Акта повернення за підписами сторін, який є частиною Договору купівлі-продажу.

Гроші перераховуються на зазначені покупцем реквізити або видаються готівкою протягом 3-5 робочих днів після підписання Акту повернення.

Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами для узгодження точних умов повернення.

Якщо у вас виникли будь-які питання – ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або по електронній пошті client.ukrizra@gmail.com.