з 10:00 до 20:00 без вихідних

Повернення товару

Умови повернення готового товару

Якщо ви купили готовий товар з вітрини в нашому магазині або на складі фабрики (перелік магазинів тут), ви маєте право повернути такий товар протягом 14 днів, за вирахуванням дня покупки (згідно зі ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»), за  умови, що товар не був в експлуатації. У цьому випадку витрати з транспортування товару в магазин сплачує покупець, а вартість товару повертається покупцеві повністю.

Товар повертається в той же магазин, де було оформлене замовлення. Адреса магазину вказана в Договорі купівлі-продажу. Вартість товару повертається після його перевірки представником фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ» та оформлення Акту повернення за підписами сторін, який є частиною Договору купівлі-продажу.

Гроші перераховуються на зазначені покупцем реквізити або видаються готівкою протягом 3-5 робочих днів після підписання Акту повернення.


Умови повернення товару, виготовленого за індивідуальним замовленням

Покупець має право повернути товар хорошої якості, виготовлений за індивідуальним замовленням, протягом 14 днів з дати покупки. При цьому, з покупця утримується штраф – 30% від вартості товару. Обов'язкова умова повернення – товар не був у експлуатації. Транспортні витрати при цьому бере на себе покупець.

Питання заміни, ремонту або повернення меблів через виявлені недоліки вирішуються в порядку, встановленому в Паспорті виробу.

Якщо протягом 14 днів після покупки ви виявите в меблях серйозний брак, через який меблі не можуть використовуватися за призначенням, – ви можете повернути або обміняти такий товар. У цьому випадку витрати з транспортування товару магазин бере на себе і вам повертається повна вартість товару.

Товар повертається в той же магазин, де було оформлене замовлення. Адресу магазину вказано в Договорі купівлі-продажу. Вартість товару повертається після перевірки товару представником фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ» та оформлення Акта повернення за підписами сторін, який є частиною Договору купівлі-продажу.

Гроші перераховуються на зазначені покупцем реквізити або видаються готівкою протягом 3-5 робочих днів після підписання Акту повернення.

Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами для узгодження точних умов повернення.

Якщо у вас виникли будь-які питання – ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або по електронній пошті client.ukrizra@gmail.com.