з 10:00 до 20:00 без вихідних

Механізми трансформації


Найчастіше ми купуємо не просто диван, а диван, здатний перетворитися в ліжко. І хочемо, щоб це перетворення вимагало мінімальних зусиль з нашого боку. Механізм трансформації – це система, яка дозволяє дивану розкладатися.

Механізмів трансформації та їх модифікацій існує багато. Ваш вибір залежить від дизайну виробу, частоти використання дивана як ліжка, розміру приміщення, потреби у великому за розміром спальному місці та наявності ящика для білизни. Ми виробляємо дивани на основі одинадцяти механізмів трансформації, два з яких є ексклюзивними – вони розроблені конструкторами нашої компанії. Одна з розробок запатентована.


Ексклюзивні механізми трансформації

Мааян. Унікальний, запатентований нашою фабрикою, механізм трансформації, що дозволяє перетворити диван на двоспальне ліжко або два окремі односпальні ліжка з ортопедичним матрацом. Нижня висувна частина дивана при розкладці не кріпиться до основної, а стоїть поруч: надійна металева основа забезпечує стійкість, а ніжки зі спеціальним покриттям перешкоджають ковзанню. Незалежну частину дивана при бажанні можна використовувати окремо.

Шахар. Особливість цієї системи в тому, що механізм трансформації як таковий в ній відсутній, що виключає його поломку.  Верхнє переносне спальне місце комплектується ортопедичним матрацом, а нижнє може бути зроблено в двох варіантах на ваш вибір: з ортопедичним матрацом або ж з більш тонким матрацом з пінополіуретану без пружинного блоку і з ящиком для білизни.


Стандартні механізми трансформації:

Єврокнижка. Найпопулярніший і надійний механізм з направляючими з твердих порід дерева, що забезпечує його довговічність. При розкладанні сидіння висувається вперед, а спинка укладається на місце, що звільнилося. Надійність конструкції, легкість трансформації, а також просторе спальне місце і місткий ящик для білизни обумовлюють популярність цього механізму.

Пантограф або «тік-так». Зарекомендував себе як надійний та практичний механізм, який за способом розкладки нагадує єврокнижку (крокуюча єврокнижка). Для перетворення такого дивана в ліжко потрібно висунути сидіння вперед, попередньо піднявши його, а спинку опустити на місце, що звільнилося. Механізм Пантограф працює як годинник і дуже легко трансформується: «тік» – і ви маєте просторе ліжко з одним стиком, «так» – знову затишний диван.

Виїзний. Практичний і простий в експлуатації механізм. Для того, щоб перетворити диван в ліжко, не знадобиться багато зусиль: потрібно висунути ящик для білизни вперед і на нього за принципом відкриття книжки розкласти м'яку частину дивана.  Такий механізм чудово підходить для щоденного використання: він компактний в складеному вигляді і при цьому трансформується в просторе спальне місце.

Поворотний або «ножиці». Кутовий диван з двох однакових частин, де одна пряма частина, оснащена поворотним механізмом, легким рухом приставляється до іншої, утворюючи просторе двоспальне ліжко. Для фіксації спального місця передбачений спеціальний механізм «крокодил», який надійно фіксує дві половинки дивана в складеному вигляді. Ви також можете перетворити диван в два односпальні ліжка – досить відкотити поворотну частину в сторону. Передбачена містка ніша для зберігання білизни.

Дельфін. Популярний і надійний механізм. Принцип його роботи дуже простий: потрібно за приховану петлю або ручку витягнути спальний блок, який знаходиться під сидінням і, піднявши його, встановити на одному рівні з сидінням дивана. В результаті виходить просторе і зручне спальне місце з рівною поверхнею.

Механічний підйомний механізм «спинки» матраца. Дозволяє регулювати кут нахилу верхньої частини матраца в ліжку.  «Спинка» піднімається механічно: на ній знаходиться тканинна петля, за яку потрібно тягнути на себе. Завдяки конструкції "трищітка" з 12-ю зазубринами можна зафіксувати верх матраца в будь-якому з 11-ти положень до кута 45º.

Електричний підйомний механізм «спинки» матраца. Зручний механізм, що дозволяє змінювати кут нахилу верхньої частини матраца, не встаючи з ліжка. «Спинка» матраца плавно піднімається при натисканні кнопки електричного пульта управління до 45º. Пульт дуже компактний і кріпиться збоку до нижньої частини матраца. Цей механізм по достоїнству оцінять ті, хто любить працювати напівсидячи-напівлежачи. Особливо він незамінний для тих, хто змушений проводити багато часу в ліжку за станом здоров'я.

Підйомний механізм матраца. Використовується в ліжках для доступу до ящика для постільної білизни. Максимальний кут підйому 35º. Механізм оснащений потужними газовими підйомниками, які забезпечують підтримку матраца і його фіксацію в крайньому положенні, завдяки чому можна піднімати і опускати матрац без значних зусиль, а також спокійно складати і діставати речі з ящика, не притримуючи матрац.

Алєко. Механізм, який часто використовується в кріслах-ліжках. Щоб розкласти цей механізм потрібно одночасно однією рукою взятися за основу крісла, а іншою – за петлю, яка знаходиться за посадкової подушкою, і потягнути на себе, після чого опустити спинку в нішу, що звільнилася. В розкладеному вигляді утворюється спальне місце з кількома стиками, яке фіксується на підлозі за допомогою металевих ніжок.