з 10:00 до 20:00 без вихідних

Вибір тканини онлайн


Вибір меблевої тканини – така ж важлива задача, як і вибір моделі дивана або крісла. Що ж важливо в оббивці м'яких меблів і на що звертати увагу? Зателефонуйте нам, щоб отримати відповіді на питання і повноцінну допомогу онлайн.

На нашому сайті представлені популярні меблеві тканини 1-ї категорії, які є в наявності. Ми подбали про те, щоб кольори і текстури тканин відповідали «живим» зразкам. Це дає можливість вибрати тканину, не виходячи з дому.

Щоб підібрати оббивну тканину для дивана, ліжка або крісла потрібно зробити кілька простих кроків:

  • виберіть товар в каталозі на сайті,
  • перейдіть на сторінку товару, натиснувши на його зображення,
  • під зображенням товару оберіть тип і відтінок оббивної тканини – для цього натисніть на вподобаний зразок, як показано на зображенні нижче, і ви побачите, як товар перефарбується в обраний вами колір.

Не бійтеся експериментувати, обирайте різні зразки тканин, щоб підібрати найбільш підходяще для вас колірне рішення.

Важлива порада! Смартфони, ноутбуки і комп'ютери по-різному передають кольори. Подивіться на обраний зразок на різних пристроях бажано в форматі sRGB.


Тканини для оббивки меблів: типи і склад

Оббивна тканина – це не тільки зовнішній вигляд і прикраса м'яких меблів.

Правильно підібрана оббивка може надати дивану додаткові властивості, зробити його більш практичним, зносостійким і навіть продовжити термін його життя.

Ми познайомимо вас з найпопулярнішими, надійними та перевіреними видами тканин для оббивки м'яких меблів, які ми використовуємо у виробництві.

Жаккард – тонке, але при цьому дуже міцне гладке полотно поздовжньо-поперечного плетіння з фактурною поверхнею. Жаккард, як правило, складається з бавовни і поліестеру, в пропорції 50/50. Або ж може повністю складатися зі 100% поліестеру. Ця красива та практична меблева тканина відрізняється еластичністю та високою зносостійкістю.

Шенілл – оксамитовий і дуже міцний матеріал, що складається з натуральних і синтетичних волокон в різних пропорціях. В його основі – шеніллова нитка, яку отримують шляхом намотування на основну нитку начісаних пухнастих волокон, а потім вплітають в тканину-основу (сатин, гобелен, жаккард). Завдяки своїй м'якості, зносостійкості та еластичності шенілл дуже популярний серед меблевих оббивних тканин.

Рогожка – різновид шеніллу, міцне та щільне полотно з гладкою або ворсистою поверхнею. Рогожка відрізняється яскраво вираженою текстурою, яка своїм плетінням нагадує мішковину. Склад рогожки може бути натуральним (бавовна, льон, шовк, вовна) або синтетичним (акрил, поліестер). Для оббивки меблів в основному використовують рогожку зі змішаним складом, який поєднує в собі натуральні та синтетичні нитки, – це робить тканину еластичною, міцною та практичною у використанні.

Велюр – це ніжний, м'який, але при цьому щільний матеріал з оксамитовою поверхнею. Основною характеристикою велюру є наявність ворсу: він може бути розрізаним або мати форму петлі. Меблевий велюр виготовляється як зі змішаних волокон, так і з повністю синтетичних ниток (поліестеру), що дозволяє зробити його одночасно міцним та еластичним. Цей матеріал не тільки приємний на дотик, а й практичний у використанні: він не мнеться, зберігає форму і не вимагає особливого догляду. Велюрова тканина широко використовується для оббивки меблів і користується популярністю серед покупців.

Мікровелюр (різновид флоку) зарекомендував себе як міцний, екологічний і гіпоалергенний матеріал, який добре підходить для оббивки меблів. Зовні ця тканина нагадує велюр, але її виробництво більше схоже на виробництво флоку: мікровелюр виготовляють шляхом напилення мікроскопічних ворсинок на ткану основу з пористою структурою, яка з вигляду нагадує бджолині стільники. Це практично гладка тканина з дрібною делікатною структурою, яка не притягує пил і легко очищається.

Вельвет – щільна тканина, лицьова сторона якої покрита характерними рубчиками з ворсу. По складу вельвет може бути повністю синтетичним або змішаним (з волокон бавовни, віскози і поліаміду). Вельвет дуже м'який на дотик і практичний матеріал.

Флок – популярна меблева тканина, яка виробляється шляхом напилення мікроволокна на клейовий шар, нанесений на ткану базу. В якості такої бази часто застосовують натуральні тканини (бавовна, сатин або саржа), а для флокового волокна використовують синтетичні нитки – нейлон або поліестер. Тканина флок дуже міцний і практичний у використанні матеріал оббивки, він зносостійкий і не боїться хімчистки.

Мікрофібра – це синтетичне волокно, що складається з тонких переплетень волокон поліестеру, нейлону та інших полімерів. Особливість мікрофібри – ультратонкі волокна діаметром одну десяту або соту частку міліметра, які у сто разів тонші людської волосини. Візуально і тактильно тканина мікрофібра нагадує натуральну замшу і широко застосовується для оббивки меблів завдяки своїй міцності, зносостійкості та легкості в догляді (мікрофібра не протирається, її легко чистити або прати).


Зносостійкі характеристики тканини

Після того, як ви визначилися з кольором і типом тканини для оббивки вашого дивана або крісла – саме час перевірити обрану тканину на міцність. Це досить просто, якщо ви підбираєте тканину в магазині: там ви можете розтягнути або стиснути зразок оббивної тканини, помацати її, роздивитися ближче та оцінити щільність.

Але чи варто довіряти тільки своїм враженням? Як переконатися в тому, що тканина прослужить довго? Як дізнатися ступінь надійності тканини, якщо з яких-небудь причин ви обираєте оббивку для майбутніх меблів онлайн, не виходячи з дому?

Дуже просто! Попросіть продавця-консультанта розповісти про показник зносостійкості тканини. Його завжди можна знайти в каталозі виробника тканин і вимірюється він в циклах.

Визнаним способом визначення витривалості тканини при щоденному використанні є тест Мартиндейла, який проводять на текстильних фабриках за допомогою спеціальної машини.

Зразок тканини закріплюють на плоскій поверхні. На зразок опускають металеву пластину, оббиту вовняною тканиною, яка потім рухається по тканині під певним тиском по траєкторії вісімки. Одна вісімка прирівнюється до одного циклу.

Машина Мартиндейла повторює цикли до тих пір, поки на тканині не з'являться розірвані нитки або інші зміни, які значно відрізняють її від початкового зразка (пілінг, втрата кольору і фактури, випадання ворсу та ін.).

Нижче вказані допустимі показники зносостійкості тканини по Мартиндейлу в залежності від наповнювачів меблів і умов їх використання.



Меблі з м'яким наповнювачем
Меблі з жорстким наповнювачем
Для дому20,000 циклів 
40,000 циклів
Для офісу30,000 циклів
50,000 циклів

 

Спеціальні властивості тканини

Тканина «антикіготь». Якщо у вас живе звір з гострими когітками, то найкращим варіантом оббивної тканини для ваших меблів стане тканина з ефектом «антикіготь». Вона відрізняється дуже щільним плетінням ниток, коротким ворсом, підвищеною зносостійкістю та довговічністю. Таку тканину складно порвати або залишити зачіпку, і ваш вихованець дуже швидко втратить до неї інтерес, залишивши меблі в спокої. Однак, ми рекомендуємо відразу відучати домашню тварину від звички точити кігті об диван: якщо вихованець буде регулярно випробувати тканину на міцність, з часом навіть ефект «антикіготь» не врятує її від серйозних дефектів.

Водовідштовхуюча тканина допоможе довгий час зберігати красивий і доглянутий зовнішній вигляд ваших м'яких меблів.  Така оббивна тканина не вбирає вологу і запахи, запобігаючи глибокому проникненню рідини всередину, за нею легко доглядати: як правило, досить акуратно зібрати серветкою пролиту на тканину рідину – і меблі знову чисті! Цей варіант оббивки відмінно підійде для кухні, вітальні, їдальні або прихожої.

Брудовідштовхуюча тканина допоможе захистити ваші меблі від слідів фломастерів, пролитого чаю або кави. Вона виготовляється із застосуванням пило- брудовідштовхуючого просочення на водній основі. Таке просочення утворює на оббивній тканині невидиму прозору плівку, яка захищає меблі від вологи, часток пилу і бруду. Якщо у вас вдома маленькі (або великі :-) діти, домашні тварини – цей варіант оббивної тканини буде оптимальним.


Тактильні властивості тканин

Гладка, жорстка, м'яка, груба, оксамитова, шовковиста – меблева тканина одними тільки тактильними властивостями може створювати бажаний вами ефект і атмосферу.

Проведіть рукою по обраним зразкам і подумайте: до такої тканини ви бажаєте торкатися щодня? Якщо ви обираєте тканину онлайн – запитайте у консультанта, яка за відчуттями тканина, яку ви відібрали. Це допоможе вам визначитися з вибором.


Дизайн меблевих тканин

Стильний вигляд м'яких меблів визначають не тільки особливості конструкції, цікаві форми та деталі оздоблення – ключова роль відводиться саме меблевій тканині: в дизайні меблів важливі текстура тканини, забарвлення та малюнок.

Завдяки майстерно підібраним тканинам м'які меблі можуть гармонійно вписатися в ваш інтер'єр або ж навпаки, – можуть стати найпомітнішою його частиною, диктуючи виразний стиль всім оточуючим предметам і навіть мешканцям будинку.

На перший погляд, при великому виборі тканин легко розгубитися. Але це не так, адже у вас є ми – помічники та консультанти, які знають про меблеві тканини все-все-все!

На етапі вибору тканин ми з радістю допоможемо вам:

  • визначитися з типом оббивної тканини,
  • обрати кращу тканину, в залежності від того, де будуть розташовані меблі та як ви плануєте їх використовувати,
  • підібрати основну тканину і тканини-компаньйони, щоб готові меблі виглядали стильно саме у вашому інтер'єрі,
  • обрати тканину для невеликих декоративних подушок, щоб створити особливий затишок і яскраві акценти.

Приходьте до нас в магазини або зателефонуйте, щоб отримати повноцінну консультацію онлайн від фахівців «УКРІЗРАМЕБЛІ»!