з 10:00 до 20:00 без вихідних

Онлайн консультація


Багато хто з нас звик обирати та купувати м'які меблі безпосередньо в магазині. Це дійсно зручно: відразу можна відчути тканину на дотик, оцінити м'якість матраца, зручність і зовнішній вигляд меблів в цілому. Але як бути, якщо обставини не дозволяють пройтися по магазинах? Як же тоді купити диван або ліжко?

Пропонуємо вам повноцінну консультацію онлайн будь-яким зручним способом: по телефону або в месенджерах.

Наші консультанти допоможуть вам обрати модель, підберуть найбільш відповідний для вас вбудований матрац, розкажуть все про тканини та механізми трансформації кожної моделі.

Достатньо зателефонувати або замовити дзвінок – і ви зможете переконатися, що покупка м'яких меблів в інтернеті не складніша покупки техніки або одягу.

Колл-центр «УКРІЗРАМЕБЛІ» працює щодня, без вихідних з 10:00 до 20:00.


6 кроків, щоб вибрати диван

Диван ми купуємо нечасто, і досвід придбання м'яких меблів у більшості з нас невеликий. По-перше, з фінансової точки зору це досить велика покупка. По-друге, диван з'являється в нашому будинку з тим, щоб залишитися в ньому надовго.  Обидві ці обставини змушують серйозно замислитися над тим, як правильно вибрати одну з найважливіших деталей інтер'єру.


Крок перший

Перш за все потрібно вирішити, де буде стояти ваш новий диван. Не полінуйтеся взяти в руки рулетку і виміряти місце, яке він повинен зайняти. Обов'язково візьміть з собою в магазин отримані результати вимірів – так буде простіше і вам, і продавцю-консультанту.

Дотримуйтеся логічного правила: велика кімната – великий диван, маленька кімната – маленький диван. Занадто великий диван в невеликому приміщенні загроміздить простір, зробить кімнату візуально меншою. У кімнатах традиційного для наших квартир розміру диван найкраще поставити біля найдовшої стіни, причому він не повинен займати більше половини її довжини, щоб не виглядати занадто громіздким.  Якщо ви не обмежені розмірами приміщення, розгляньте варіант з розміщенням дивана (або навіть двох) в центральній частині кімнати: так він буде виконувати не тільки утилітарну функцію, але і втілювати цікаве дизайнерське рішення.

Визначившись з розмірами меблів, перевірте, чи помістяться вони в ліфт, чи пройдуть в двері квартири та кімнати. Можливо, обрану вами модель дивана доведеться збирати вже в квартирі. Про це краще домовитися з продавцем заздалегідь: так ви уникнете зайвих маніпуляцій з виробом.


Крок другий

Визначтеся зі стилістикою вашого майбутнього дивана. Він повинен гармонійно поєднуватися зі стилістичним рішенням і кольоровою гамою інтер'єру в цілому. Строгі прямі лінії корпусних меблів швидше за все вимагатимуть тих же форм від диванів і крісел. А класичний інтер'єр в англійському стилі потребує м'якої вал'яжності обрисів. З іншого боку, в нейтральному стилістичному рішенні кімнати, типовому, треба відзначити, для більшості наших квартир, диван може стати дизайнерським «епіцентром» приміщення, його яскравим акцентом.

Що стосується кольору оббивки, то пам'ятайте, що диван залишиться з вами надовго. Можна переклеїти шпалери, змінити штори та елементи декору, але перетягнути м'які меблі набагато складніше. Можливо, вам більше підійде диван нейтрального кольору, який буде органічний в будь-якому колористичному рішенні інтер'єру? А бризками кольору завжди можуть стати декоративні подушки або ніби недбало кинута м'яка іграшка.

Крім того, варто звернути увагу на підлокітники – точніше, на їх форму і матеріал, з якого вони зроблені. Якщо ви любите влаштуватися на дивані з чашкою чаю і чимось смачненьким, обирайте оббивку, яка буде легко чиститись, наприклад, таку, що відштовхує бруд. Зручними в цьому випадку будуть і прямокутні модульні підлокітники – вони прекрасно виконають роль столика. Якщо кімната невелика або ви з якихось інших причин хочете уникнути масивних обрисів в інтер'єрі, то розумним буде зробити вибір на користь тонких дерев'яних підлокітників.


Крок третій

Ви вже напевно вирішили, чи потрібен вам диван з розкладним механізмом, здатний трансформуватися в ліжко. З великою ймовірністю можна припустити, що саме його ви і виберете. Адже найчастіше в наших невеликих за розміром квартирах вітальня виконує функцію спальні, а диван – повноцінної ліжка. Якщо вам пощастило більше, все одно подумайте над тим, що на дивані можна вкласти спати зненацька нагрянувших родичів або гостей, які засиділись у вас допізна. Існують різні механізми трансформації – ознайомтеся з ними докладніше. Тут вибір залежить від ваших особистих побажань і влаштовуючих вас габаритів дивана в розкладеному вигляді.


Крок четвертий

Тепер пора йти в магазин (не забудьте вдома результати вимірювань!). Обов'язково сядьте на вподобаний вами диван, «плюхніться» на нього, як ви звикли робити вдома. Злегка пострибайте (не бійтеся реакції продавця: він до цього звик і розуміє, чому ви так себе поводите). Якщо в цьому відношенні вас все влаштовує, розкладіть диван. Причому зробіть це самостійно, без допомоги продавця. Врахуйте: вам доведеться робити це дуже часто, тому диван повинен розкладатися легко. І, звичайно ніщо і ніде не повинно заїдати і заклинювати. Сміливо лягайте, покрутіться з боку на бік. Якщо вам зручно, пора поцікавитися, що у дивана всередині.


Крок п'ятий

Обираємо «начинку» майбутнього дивана. Для того, щоб ви могли придбати диван, найбільш підходящий вам по комплекції і особистим уподобанням – ми розробили лінійку ортопедичних матраців з різним ступенем жорсткості і навантаженням на спальне місце. У каталозі ви знайдете моделі диванів, ліжок і крісел, в які можна вбудувати від одного до семи таких матраців.

Попросіть продавця показати вам дивани з різними матрацами, не соромтеся прилягти на них, адже на вибраному матраці ви будете спати не один рік.

З огляду на зрослі вимоги до ортопедії та довговічності, ми використовуємо в якості наповнювачів матраців такі компоненти:

  • Пружинний блок Боннель. Завдяки надійній конструкції і доступній ціні пружинний блок Боннель (bonnel) користується великою популярністю у всьому світі. Його основу складають пружини, з'єднані між собою спиралевидним дротом. При впливі на поверхню матраца пружини функціонують як єдиний злагоджений механізм і навантаження рівномірно розподіляється по всьому спальному місцю.
  • Пружинний блок Pocket Spring - другий за популярністю наповнювач матраців. Блок складається з еластичних пружин діжкообразної форми, попередньо стиснутих на 20% і зашитих в окремі мішечки з високоміцного матеріалу. Кожна пружина точково реагує на навантаження і не взаємодіє з сусідніми. Це дозволяє матрацу максимально підлаштовуватися під анатомічні особливості вашого тіла.
  • Різні види пінополіуретану (ППУ) з різною жорсткістю, еластичністю та іншими експлуатаційними властивостями.  Серед високотехнологічних ППУ хочеться виділити такі матеріали, як Ашер і Меморі.

Матеріал Ашер (високоеластичний і одночасно м'який пінополіуретан марки HR), здатний точно повторювати вигини тіла, забезпечуючи тим самим анатомічний ефект. Від звичайного пінополіуретану його відрізняє неоднорідна структура, що складається з дрібних і великих осередків. Ашер – довговічний і гіпоалергенний матеріал, він не має запаху, а мікропориста «дихаюча» структура вільно пропускає повітря і сприяє нормальному теплообміну.

Матеріал Меморі (пінополіуретан з ефектом пам'яті марки VE). Його головна особливість – здатність реагувати на температуру тіла і на деякий час «запам'ятовувати» прикладене до нього зусилля. Крім цього Меморі швидко відновлює форму, має дихаючу структуру та не викликає алергії.

  • Кокосова койра. Один з найбільш довговічних матеріалів, який використовується для надання матрацу більшої жорсткості. Щоб кокосове волокно не розсипалося, його покривають тонким шаром латексу. Латексована койра набуває високої пружності, еластичності та зносостійкості.
  • Натуральний латекс. Високоеластичний і гіпоалергенний матеріал, що отримується шляхом спінювання соку гевеї. Завдяки пористій структурі латексу здійснюється гарний повітрообмін і терморегуляція поверхні матраца, що робить ваш відпочинок комфортним в будь-якій порі року. Латекс здатний легко приймати форму тіла, він відрізняється зносостійкістю і не деформується навіть при тривалих навантаженнях.


Крок шостий

Тепер потрібно обрати оббивну тканину. Вибір оббивки ускладнюється тільки величезною кількістю варіантів. Матеріал, яким буде обтягнутий ваш диван, може бути тканим і нетканим, штучним і натуральним. Меблеві тканини діляться на категорії. Чим вище категорія матеріалу, тим він дорожчий. Але це не означає, що тканина першої або другої категорії завжди гірша за якістю, ніж тканина п'ятої або шостої категорії. Наприклад, недорога мікрофібра може відноситись до другої категорії, але при цьому мати безліч переваг: вона не рветься, не скочується, не ліняє. Популярний у виробників і покупців шенілл може бути третьої або шостої категорії, але зберігати свої основні якості: міцність, стійкість до стирання і піллінгу (скочування).

Нові технології дозволяють обробляти меблеві тканини спеціальним захисним просоченням, наприклад, тефлоновим. За оббивкою з такої тканини простіше доглядати, але через два-три роки вона втрачає свої «зручні» властивості. Є матеріали, які самі по собі мають брудовідштовхуючі характеристики, наприклад, мікровелюр. Загалом догляд за оббивкою значно полегшують зйомні чохли.