з 10:00 до 20:00 без вихідних

Співробітництво

Компанія «УКРІЗРАМЕБЛІ» працює на ринку України з 1998 року. Нам дуже приємно, що назва нашої компанії стала брендом, який асоціюється з надійністю і турботою про здоров'я.

Ми виробляємо ортопедичні м'які меблі, які відповідають всім вимогам українського законодавства. Це підтверджується Сертифікатом відповідності та санітарно-епідеміологічним висновком, які оновлюються кожні два роки. Наша продукція схвалена Міністерством охорони здоров'я України та рекомендована для профілактики проблем хребта і суглобів.

Десятки підприємців і компаній України є нашими постійними партнерами і представляють м'які меблі нашої фабрики в своїх магазинах. Завдяки такій співпраці ми створили для покупців зручну і широку мережу продажів. А наші партнери отримали можливість не просто продавати гарні меблі, але і навчитися способам реклами, особливостям виробництва, а також тонкощам роботи з покупцями.

Ми завжди відкриті для співпраці та зацікавлені у встановленні довгострокових взаємовигідних відносин. Щоб почати діалог і обговорити всі умови, напишіть нам за адресою client.ukrizra@gmail.com.