з 10:00 до 20:00 без вихідних

Умови на час війни


20 квітня 2022

Доброго дня, ми з України!

Фабрика м'яких меблів «Укрізрамеблі» у Вишгороді відновлює виробництво та продаж зручних і надійних диванів, ліжок та крісел.

Певна частина працівників нашої компанії відважно захищає Україну у лавах ЗСУ та у територіальній обороні, дехто евакуювався під час запеклих боїв у Київській області в більш безпечні міста. 

Наразі ті, хто залишилися у Вишгороді та Києві, та ті, хто вже повернувся з евакуації, згуртувались та готові стати до роботи заради підтримки економіки та налагодження нашого з вами життя.

Зараз ми поновлюємо зв'язки із магазинами в інших містах України, де це можливо у цю непросту годину. Станом на 20 квітня 2022 відкрилися магазини в 14 містах, в яких ви можете отримати відповіді на питання та придбати меблі.

Ми відпрацьовуємо логістичні ланцюжки для забезпечення виробництва та доставки меблів. Є складнощі, які ми вирішуємо з урахуванням обставин.

Якщо ви замовили меблі до війни, але не отримали – не хвилюйтесь, зобов'язання за всіма замовленнями зафіксовані і ми намагаємося їх виконати попри всі труднощі.

Виробництво на замовлення розпочнеться з 1 травня 2022 року. До цього часу ми пропонуємо розглянути варіант придбання готових меблів зі складу фабрики чи вітрини.

Обов'язково зателефонуйте нам для уточнення наявності товару та розкладу роботи магазину в вашому місті. 

Зважаючи на складні умови, магазини працюють по гнучкому графіку, а в деяких містах відкриваються за попередньою домовленістю з покупцями.

Ми з вами! Ми віримо в нашу перемогу і готові невпинно працювати, щоб повернути мир та усмішки в наші оселі!