з 10:00 до 20:00 без вихідних

Доставка та збірка


В умовах війни, постійно міняються торгові і логістичні зв'язки. Ми вимушені враховувати безліч чинників і реагувати на них.

Сьогодні, на жаль, ми не можемо гарантувати доставку наших меблів у будь-який куточок України, як це було раніше, до 24 лютого. 

Хороші новини – є міста, в яких ми відновили роботу магазинів і робимо доставку меблів зі збіркою. У таких містах ми можемо привезти меблі до вас додому, підняти їх на поверх і зібрати.

У окремі міста, де немає наших представників, ми доставляємо меблі до під'їзду (без підйому і збірки).

Ситуація по містах не стабільна і весь час змінюється, тому обов'язково дзвоніть нам по номеру на сайті і уточнюйте умови виключно для вашого міста.

Колл-центр «УКРІЗРАМЕБЛІ» працює щодня, без вихідних з 10:00 до 20:00.

У працюючих магазинах можна забрати меблі шляхом самовивозу. Також завжди можна забрати меблі самовивезенням на фабриці у Вишгороді (Київська область).

Так само, як до війни, вартість доставки і збірки складається з таких складових:

  • доставка до під'їзду,
  • підйом на поверх вантажним ліфтом,
  • підйом на поверх по сходах,
  • збірка.

Щоб дізнатись попередню вартість доставки і збірки вибраного вами виробу, подзвоніть в наш колл-центр або зверніться в найближчий магазин – вам поставлять всі необхідні запитання і зроблять розрахунок.

При оформленні купівлі на сайті або в магазині наш менеджер обов'язково повідомить вам точні терміни і вартість доставки і збірки. 

Оплата доставки і збірки здійснюється в момент отримання товару.

При купівлі готових меблів із складу доставка здійснюється впродовж 1-5 робочих днів з моменту укладення договору і внесення передоплати.

При купівлі меблів під замовлення доставка здійснюється впродовж 1-5 робочих днів з дати надходження меблів на склад готової продукції фабрики. Як правило, виготовлення меблів по індивідуальному замовленню займає від 14-ти до 40-ка календарних днів.

Доставка і збірка по Києву – знижка -50% при замовленні онлайн

За станом на 15 березня 2023 року умови доставки по Києву (для прямого дивану із спальним місцем 200х160 см):

  • доставка до під'їзду (без підйому і збірки) – 450 грн. (з урахуванням знижки -50%),
  • доставка, підйом за допомогою вантажного ліфту і збірка – 625 грн. (з урахуванням знижки -50%).

Інші умови потребують розрахунків на день замовлення. Просимо віднестись до цього з розумінням.