з 10:00 до 20:00 без вихідних

Конструкція дивана

Грамотна конструкція дивана гарантує його надійність і довговічність. Наші дивани і надійні, і довговічні: кожна деталь ретельно продумана, кожне рішення продиктовано досвідом. На наші дивани можна покластися!


В основі наведеної конструкції дивана – модель Ор-5 і матрац Ейлат:

1 – підлокітники з натурального дерева, 2 – меблева тканина, 3 – синтепон, 4 – пінополіуретан, 5 – повсть, 6 – посилена смуга пінополіуретану по периметру, 7 – смуги пінополіуретану між пружинами, 8 – пружинний блок Боннель, 9 – повсть, 10  – деревно-волокниста плита (ДВП), 11 – каркас з високоякісної сосни, 12 – флізелін, 13 – рейка з ясеня для роликів рухомої частини дивана, 14 – ящик для постільної білизни та речей з ДСП і ДВП, 15 – панель з ДСП, 16 – ролики з еластичним гумовим покриттям.

Найважливіші характеристики дивана

Каркас

Каркас диванів ми виготовляємо з якісної деревини. Вона ретельно висушується, що в майбутньому дозволяє уникнути появи неприємного скрипу. Деревина, яку ми використовуємо у виробництві, відповідає санітарним нормам і має необхідні гігієнічні сертифікати.

Ортопедичний матрац

Більшість наших диванів призначені для щоденного сну. Ми пропонуємо великий вибір вбудованих ортопедичних матраців 5-ти рівнів жорсткості, а це значить, що кожен покупець може підібрати матрац з урахуванням індивідуальних особливостей: ваги, віку, особистих уподобань.

У нас є ортопедичні матраци для тих, хто любить тільки натуральні матеріали, для тих, хто вибирає тільки суперсучасні наповнювачі, для пар з великою різницею у вазі, а також матраци, рекомендовані для дітей.


Механізм трансформації

Одна з головних конструктивних переваг наших диванів – зручні та легкі у використанні механізми трансформації. Дуже часто диван доводиться розкладати кожен день, тому переоцінити цю його особливість просто неможливо. Спробуйте розкласти наш диван – будь-який з пропонованих механізмів трансформації дозволить зробити це швидко і просто!

Підлокітники

Хороший диван повинен бути комфортним з різних точок зору, а значить функціональними повинні бути всі його складові.  Підлокітники наших диванів дійсно зручні та функціональні.

Тонкі дерев'яні підлокітники візуально полегшують зовнішній вигляд і займають мало місця.

У широких модульних підлокітниках розміщується корисна "начинка": набір висувних скриньок, карго-бар, ніша для постільної білизни або вбудовані полички.

У м'які підлокітники можуть бути вбудовані такі гаджети, як кишеня для телефону, USB зарядка, зйомна поворотна полиця. А для любителів гарячого чаю або кави є спеціальні накладки з ДСП і МДФ.

Кілька розмірів спального місця на вибір

Ви, напевно, звернули увагу, що у деяких наших диванів є кілька розмірів спального місця на вибір. Завдяки таким конструктивним особливостям ви можете замовити диван, максимально наближений до необхідного вам розміру.

Окремої уваги заслуговують модульні колекції, де кожен диван можна зібрати на свій розсуд. Тут теж можливі найрізноманітніші варіанти спального місця на вибір.


Диван + крісло

Наші дивани не самотні. У каталозі ви знайдете стильні комплекти диванів і крісел. У комплекти входять крісла, виконані в трьох конфігураціях – одномісне крісло, двомісне крісло або крісло-ліжко. Крісла також мають ортопедичні властивості завдяки спеціальному наповненню, яке повторює "начинку" дивана.


Продукція сертифікована

Вся наша продукція сертифікована. Це означає, що її якість підтверджена документом, що гарантує відповідність продукції вимогам українського законодавства. Сертифікат відповідності оновлюється кожні три роки після відвідування виробництва представниками Органів сертифікації, акредитованих Держспоживстандартом України, і проведення випробувань зразків продукції.