з 10:00 до 20:00 без вихідних
з 20 березня по 30 квітня 2021 р.

Розпродаж меблів зі складу до -60%!

До кінця акції залишилось:
00 дн : 00 год : 00 хв

До 30 квітня включно ловіть знижки до -60% на меблі, виготовлені за складською програмою. 

Приємний бонус для жителів Києва: на обрані моделі діє безкоштовна доставка!

Нагадаємо, що склад фабрики знаходиться в м. Вишгород. Саме тут на вас чекають дбайливо упаковані дивани, ліжка та крісла, і саме тут їх можна буде оглянути перед покупкою.

Якщо ж ви хочете зробити замовлення онлайн – немає нічого простішого! Зателефонуйте нам по телефону (067) 371-36-50. Наш колл-центр працює щодня з 10:00 до 20:00 – без вихідних.

Також нагадаємо, що на готові меблі діють умови повернення протягом 14 днів з дати покупки. Детальніше з умовами повернення можна ознайомитися тут.

Організатор акції – ТОВ «Фабрика «УКРІЗРАМЕБЛІ», ідентифікаційний код 39426559, місцезнаходження: вул. Ватутіна, 57-Б, м. Вишгород, Київська обл., Україна 07300 (далі – Організатор акції).

Територія проведення акції – акція проводиться по всій території України, за винятком АР Крим, тимчасово окупованих територій України та території проведення АТО. З переліком та адресами магазинів, в яких проводиться акція, можна ознайомитися на сторінці Адреси магазинів.

Акційна продукція/Акційний товар – в акції беруть участь акційні моделі м'яких меблів із зазначеними в умовах акції характеристиками. Комплектація акційних моделей, в тому числі матрац, колір оббивки, дизайн і наповнення подушок надаються на вибір Учасника акції із запропонованих варіантів при наявності таких моделей в магазині і/або на складі Організатора акції.

Учасник акції – фізична або юридична особа, що уклала договір на придбання акційної моделі товару в період дії акції:

1) фізична особа – учасником акції може бути громадянин України, який проживає на території України, якому на момент проведення акції виповнилося 18 років, і який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в акції, (далі – Учасник або Учасники).

2) юридична особа – учасником акції може бути будь-яка юридична особа, зареєстрована за законодавством України, наділена цивільною правоздатністю і дієздатністю і яка ретельно виконала усі дії, необхідні для участі в акції, (далі – Учасник або Учасники).

Беручи участь в акції, Учасник акції підтверджує, що він ознайомлений і згоден з усіма правилами проведення акції та умовами участі в ній.

Купуючи акційний товар в період проведення акції, Учасник не вносить ніякої додаткової плати, пов'язаної з участю в акції, крім безпосередньої ціни товару.

Організатор акції залишає за собою право змінити умови акції, в тому числі перелік товарів, місце і терміни проведення акції. Такі зміни вступають в силу з моменту їх розміщення в розділі Акції на офіційному сайті Організатора акції: https://ukrizra.com.

Для дотримання умов Закону України «Про захист персональних даних», (далі – Закон), Учасники акції надають свою згоду Організатору акції на збір і обробку їх персональних даних в цілях ведення податкового, статистичного і бухгалтерського обліку та виконання інших вимог чинного законодавства України відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, інших нормативних актів.

Беручи участь в акції, кожен Учасник акції, тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатору акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам).

Організатор акції має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання умов акції.

Організатор акції не несе відповідальності за невиконання своїх зобов'язань по акції в разі настання обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), таких як: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші обставини, непідвладні контролю з боку Організатора акції.

Організатор акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками акції, крім випадків, передбачених чинним законодавством. Всі відносини, що стосуються проведення цієї акції, регулюються на основі чинного законодавства України.