з 10:00 до 20:00 без вихідних
з 01 грудня 2020 р. по 29 січня 2021 р.

Новорічний розіграш призів 2021!

До кінця акції залишилось:
00 дн : 00 год : 00 хв

Друзі, ми раді оголосити старт традиційного Новорічного розіграшу серед усіх, хто придбав наші м'які меблі в році, що минає!

Цього року на вас чекають цінні призи: 6 затишних БЕЗКАРКАСНИХ КРІСЕЛ в практичних зйомних чохлах!

ВАЖЛИВО! Розіграш відбудеться на нашій сторінці в Фейсбук серед покупців меблів торгових марок Ukrizramebel і Dizi, які зробили покупку з 1 січня 2020 року по 29 січня 2021 року і є підписниками нашої сторінки.

Для участі в розіграші вам потрібно виконати кілька простих умов:

  • заповніть коротку форму реєстрації тут
  • підпишіться на сторінку Ukrizramebel в Facebook
  • ставте «Подобається» і будьте активними: залишайте будь-який коментар під постом про Новорічний розіграш, діліться нашими публікаціями і розкажіть про нас своїм друзям)
  • хизуйтеся отриманим подарунком в Фейсбук або Інстаграм з хештегами #dizi #ukrizramebel #gift #newyear2021.

6 безкаркасних крісел = 6 переможців!

Розіграш буде тривати цілих 2 місяці, в грудні та січні: 10, 20 і 30 числа за допомогою сервісу random.org ми будемо обирати одного переможця – щасливого власника бескаркасного крісла! 6 крісел = 6 переможців! Поспішайте виконати всі умови – перший розіграш відбудеться вже 10 грудня 2020 року! Шанс виграти є у кожного!

Результати розіграшу ми будемо публікувати на нашій сторінці Facebook – не забувайте стежити за нашими постами! Можливо, саме Ви станете одним з шести щасливчиків!

Вірте в перемогу, і нехай удача посміхнеться саме Вам!

Організатор акції – ТОВ «Фабрика «УКРІЗРАМЕБЛІ», ідентифікаційний код 39426559, місцезнаходження: вул. Ватутіна, 57-Б, м. Вишгород, Київська обл., Україна 07300 (далі – Організатор акції).

Територія проведення акції – акція проводиться по всій території України, за винятком АР Крим, тимчасово окупованих територій України та території проведення АТО. З переліком та адресами магазинів, в яких проводиться акція, можна ознайомитися на сторінці Адреси магазинів.

Акційна продукція/Акційний товар – в акції беруть участь акційні моделі м'яких меблів із зазначеними в умовах акції характеристиками. Комплектація акційних моделей, в тому числі матрац, колір оббивки, дизайн і наповнення подушок надаються на вибір Учасника акції із запропонованих варіантів при наявності таких моделей в магазині і/або на складі Організатора акції.

Учасник акції – фізична або юридична особа, що уклала договір на придбання акційної моделі товару в період дії акції:

1) фізична особа – учасником акції може бути громадянин України, який проживає на території України, якому на момент проведення акції виповнилося 18 років, і який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в акції, (далі – Учасник або Учасники).

2) юридична особа – учасником акції може бути будь-яка юридична особа, зареєстрована за законодавством України, наділена цивільною правоздатністю і дієздатністю і яка ретельно виконала усі дії, необхідні для участі в акції, (далі – Учасник або Учасники).

Беручи участь в акції, Учасник акції підтверджує, що він ознайомлений і згоден з усіма правилами проведення акції та умовами участі в ній.

Купуючи акційний товар в період проведення акції, Учасник не вносить ніякої додаткової плати, пов'язаної з участю в акції, крім безпосередньої ціни товару.

Організатор акції залишає за собою право змінити умови акції, в тому числі перелік товарів, місце і терміни проведення акції. Такі зміни вступають в силу з моменту їх розміщення в розділі Акції на офіційному сайті Організатора акції: https://ukrizra.com.

Для дотримання умов Закону України «Про захист персональних даних», (далі – Закон), Учасники акції надають свою згоду Організатору акції на збір і обробку їх персональних даних в цілях ведення податкового, статистичного і бухгалтерського обліку та виконання інших вимог чинного законодавства України відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, інших нормативних актів.

Беручи участь в акції, кожен Учасник акції, тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатору акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам).

Організатор акції має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання умов акції.

Організатор акції не несе відповідальності за невиконання своїх зобов'язань по акції в разі настання обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), таких як: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші обставини, непідвладні контролю з боку Організатора акції.

Організатор акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками акції, крім випадків, передбачених чинним законодавством. Всі відносини, що стосуються проведення цієї акції, регулюються на основі чинного законодавства України.